Kronika zážitků

Zcela nový způsob uchování vzpomínek a zážitků. Ideální nástroj pro akční rodiče, kteří mají spoustu zážitků, ale málo času :) Vzpomínky můžete zpracovávat kdekoli, kdykoli. Stačí vám vždy 5 minut a mobil s internetem. Výsledek přijde jako pdf do emailu.

Do kroniky si můžete přidávat QR kódy s odkazem na videa, lepit samolepky, cestovní vizitky, malovat obrázky. Vejdou se sem i obrázky ze školky, přáníčka či jiné poklady. Listy slouží i jako omalovánka. Starší děti si mohou vést kroniku sami. Je to smysluplný způsob, jak využívat mobil a informační technologie.

Výhodou Kroniky zážitků je to, že nikdy nebude obsahovat prázdné listy. Vy rozhodujete, co bude součástí, na co si chcete jednou vzpomenout. Můžete si vybrat z úvodních listů, vytvářet vzpomníkové a milníkové listy.

Využijte přepřipravených šablon k uchování vzpomínek z výletů a dovolených. Tvorba probíhá online a každá vzpomínka vám zabere cca 5 minut, zvládnete to z mobilu (třeba cestou z výletu). Do vzpomínkových listů můžete přidat i QR kód s odkazem na video, díky čemuž dostanou vaše vzpomníky úplně nový rozměr.

Titulní strana, boarding card pro představení malých akčňáků a členů rodiny, stránka pro vtipné hlášky, milníky, ale také například hry na výlety a diplomy.

Přidejte si list o tom, kdy jste poprvé vylezli na Sněžku, jeli na vodě, kdy dítko udělalo první krůček, kdy poprvé řeklo máma nebo kdy poprvé přišlo s monoklem. Milníkové karty umíme připravit i na míru podle vašich potřeb :)

Vytvořte si stránku s galerií fotek z dovolené či běžně neobyčejných dní. Aktuálně můžete využít jednu ze tří šablon (běžná galerie s tlapkami, podzim a Halloween).