Lačnovské skály

Oblast: Beskydy
Délka: 9,85 km
Převýšení: 712 m
Stáhnout GPX soubor trasy
 
Hlavní trasa
 
Doplňující trasy vhodné pro kočárky

Popis výletu

Od parkoviště pod Čertovými skalami se vydejte po modré turistické značce (NS Vařákovy paseky) směr Lačnovské skály. Cesta je z počátku zpevněná, ale s velkým makadamem. Pro děti v kočárku docela drnkačka. Je to taky slušný “votvírák”. Povrch se s každým kilometrem zhoršuje přibývají kořeny, bahno, vodní příkopy… no vše co od výletu s dětmi čekáte. :D

Lačnovské skály jsou na rovice a mezi stromy, výhledy tu nenajde. Starší děti se tu ale krásně vyřádí. Pokud jste fanoušci opékání, určitě špekáčky s sebou.

Pozn. Lačnovské skály se dělí na horní a dolní. Navštěvují se ty horní, dolní nejsou tak atraktivní (= pár rozházených kamenů po lese).

Tento výlet jsme na našem instagramu zaškatulkovaly do kategorie "tudy s kočárkem ne!". Pokud se sem chcete podívat a máte možnost nosítka/krosny, učitě nechte kočárek doma.  

Vyžití po cestě

Valašské klobouky

  • Rozhledna Královec
  • Vyhlídka Durch 

Brumov Bylnice

  • Hrad Brumov

Výlet absolvoval Klub maminek Babice od Uherského Hradiště. Mapujeme výlety a ne tolik známá místa v blízkém okolí. Nebojíme se ale s dětmi zajet dál, třeba do Beskyd nebo Jeseníků. Tento i jiné výlety můžete nalézt na našem instagramovém účtu @matkycestounecestou.

Fotky

Volby komentáře

Komentáře

U tohoto výletu není dosud žádný komentář.