Lačnovské skály

Oblast: Beskydy
Délka: 9,85 km
Převýšení: 712 m
 
Hlavní trasa
 
Doplňující trasy
vhodné pro kočárky

Popis výletu

Od parkoviště pod Čertovými skalami se vydejte po modré turistické značce (NS Vařákovy paseky) směr Lačnovské skály. Cesta je z počátku zpevněná, ale s velkým makadamem. Pro děti v kočárku docela drnkačka. Je to taky slušný “votvírák”. Povrch se s každým kilometrem zhoršuje přibývají kořeny, bahno, vodní příkopy… no vše co od výletu s dětmi čekáte. :D

Lačnovské skály jsou na rovice a mezi stromy, výhledy tu nenajde. Starší děti se tu ale krásně vyřádí. Pokud jste fanoušci opékání, určitě špekáčky s sebou.

Pozn. Lačnovské skály se dělí na horní a dolní. Navštěvují se ty horní, dolní nejsou tak atraktivní (= pár rozházených kamenů po lese).

Tento výlet jsme na našem instagramu zaškatulkovaly do kategorie "tudy s kočárkem ne!". Pokud se sem chcete podívat a máte možnost nosítka/krosny, učitě nechte kočárek doma.  

Vyžití po cestě

Valašské klobouky

  • Rozhledna Královec
  • Vyhlídka Durch 

Brumov Bylnice

  • Hrad Brumov

Výlet absolvoval Klub maminek Babice od Uherského Hradiště. Mapujeme výlety a ne tolik známá místa v blízkém okolí. Nebojíme se ale s dětmi zajet dál, třeba do Beskyd nebo Jeseníků. Tento i jiné výlety můžete nalézt na našem instagramovém účtu @matkycestounecestou.

Fotky

Volby komentáře

Komentáře

U tohoto výletu není dosud žádný komentář.